Volvo

  • Volvo

Шведська компанія VolvoCars спеціалізується на виробництві легкового та вантажного автотранспорту. Крім цього, під брендом випускається сільськогосподарська та лісхозна техніка, двигуни різного призначення, а також побутові прилади. Організація увійшла в історію, як перший автовиробник, успішно впровадив каталітичний нейтралізатор і лямбда зонд. До 2010 була частиною концерну Volvo. Сьогодні компанія входить в структуру управління холдингу GeelyAutomobile.

Відмінними рисами транспорту Volvo є високий ступінь надійності та якість. Інженери компанії активно впроваджують інноваційні технології, спрямовані на захист навколишнього середовища. Також вектор розвитку включає постійне вдосконалення дизайну. З метою збільшення аеродинамічних властивостей використовують платини та колісні диски, що володіють плоскою поверхнею. За рахунок успішного впровадження технологій та нестандартного підходу вдалося знизити до мінімуму загальну вагу авто та значно зменшити опір коченню. Автомобілі марки Volvo активно реалізуються в Китаї, Великобританії, США, Німеччини та інших країнах світу. Найбільш популярною маркою є XC60.

Велика популярність автомобілів Volvo посприяла високому попиту на автозапчастини для транспорту даного бренду. Рекомендується купувати тільки оригінальні запчастини Вольво. Підробки відрізняються низьким ресурсом роботи і не здатністю відновити колишню працездатність авто. Щоб визначити оригінальні автозапчастини Volvoнеобхідно перевірити наявність клейма виробника. Крім цього, заводські деталі Вольво володіють бездоганним зовнішнім виглядом, без яких-небудь дефектів.