Nissens

  • Nissens

Входить в список лідерів у сфері виробництва систем охолодження та кондиціонування

Nissens– іменитий виробник, що спеціалізується на випуску автозапчастин. Включає 2 підрозділи: OEM і Auto. Компанія відкрила офіційні представництва в Китаї, Великобританії, Данії, Іспанії, Німеччини, Словаччини та Україні. Продукція виробника відрізняється високою якістю, що підтверджується наявністю сертифікатів ISO 14001, TS 16949 та ISO 9001.

Асортимент Nissens включає: випарники, компресори, автомобільні радіатори будь-яких типів, комплектуючі для системи клімат-контролю, осушувачі та інші дрібні елементи у вигляді кришок, ущільнювачів, пробок. Каталог виробника сформований з більш ніж 10 000 найменувань товару. Користувачі виділяють високу зносостійкість та тривалий термін експлуатації, який можна порівняти з періодом служби оригінальних запчастин. Єдині незначні скарги зустрічаються тільки серед покупців радіаторів. В цьому випадку автовласники відзначають проблемну геометрію.

Запчастини Nissens досить часто підробляють. Оригінальні автозапчастини відрізняються наявністю фірмових наклейок як на коробці, так і на самій деталі. Також захисними елементами є: брендовий відбиток і повна відсутність дефектів. Радіатори Nissens та інші автокомплектуючі слід купувати тільки у офіційних дистриб'юторів української філії компанії.