NGK – виробник свічок-запалювання

  • NGK – виробник свічок-запалювання

NGK – виробник свічок-запалювання, розжарення і лямбда-зондів. Є компанією-новатором, що виконує поставки своєї продукції для болідів Формули-1. NGK відкрив підрозділ в Європі, у функції якого входить торгівля комплектуючими, представницька діяльність та налагодження контактів з виробниками автомобілів. Згідно зі статистичними даними відомо, що сьогодні 87% автоконцернів виконують збірку автомобільних засобів з використанням продукції NGK.

В європейських країнах бренд з'явився 30 років тому. Товарна група виробника включає свічки запалювання, високовольтну проводку, котушки запалювання, свічки напруження, лямбда-зонди, датчики тиску надуву і температури. Автовласники виділяють високу якість всієї продукції. Найбільш популярними є свічки NGK. Частка компанії на вторинному ринку становить 30%. Подібні показники вказують на організацію великих виробничих потужностей. Порядку 50% автомобілів в заводській комплектації випускаються саме зі свічками NGK.

Оригінальні запчастини виробника відрізняються від аналогів за такими ознаками: якість поліграфії, висока вартість, правильна геометрія бічного і центрального електрода, якість накатаного різьблення, щільна усадка ущільнюючих колецьта наявність фірмового коду на грані. Рекомендується купувати тільки заводські автокомплектуючіз офіційною гарантією від виробника.