Китайські автозапчастини

  • Китайські автозапчастини

Китайська продукція у більшості автовласників асоціюється з низькою якістю і коротким терміном служби. Користувачі вважають за краще купувати європейські запчастини. Придбання комплектуючих з Європи супроводжується великими фінансовими витратами. Сьогодні на внутрішньому ринку зустрічаються бюджетні китайські деталі, період експлуатації яких не поступається фірмовим запчастинам.

Китайські автозапчастини пропонуються за нижчими цінами не через низьку якість, а через більшу доступність матеріалів, що дозволяє знизити собівартість товару. Крім цього, цінність брендів з Піднебесної нижче цінності іменитих торгових марок, що так само ніяк не впливає на якість готової продукції. Користувачі якісних китайських запчастин відзначають практично 100% схожість з європейськими аналогами при різниці в ціні 40-70%.

Висока вартість європейської продукції сприяє стрімкому розвитку китайських товарів на ринку України. Рекомендується купувати автозапчастини з гарантією від виробника. При наявності міжнародних сертифікатів якості та офіційної гарантії країна походження автозапчастини не має ніякого значення. Згідно зі статистичними даними відомо, що 80% автовласників, які купували китайські комплектуючі, залишилися задоволеними від придбання. Такий високий показник доводить, що правильний вибір бюджетних комплектуючих дозволить повністю задовольнити потреби користувачів.