SsangYong

  • SsangYong

Бренд є власністю концерну MahindraGroup

Учасниками концерну є автовиробник SsangYong

SsangYongMotorCompany – компанія з Південної Кореї, що відноситься до машинобудівної галузі. Спеціалізується на виробництві легкових автомобілів. Згідно статистики займає четверте місце за обсягом виробництва в країні. Головний офіс відкритий в Сеулі.

Старт діяльності концерну – 1954 року. На початку діяльності компанія мала іншу назву та виробляла виключно джипи військового призначення. Через деякий час корейський виробник відкрив випуск автобусів, спецтехніки та вантажних авто. Нинішню назву компанія отримала в 1986 році після злиття з SsangYongBusinessGroup. З 1988 році за нинішнім брендом почали виробляти позашляховики KorandoFamily, а співпраця з Daimler-Benz гарантувало випуск позашляховиків Musso.

У 2010 році компанія переживала серйозні фінансові труднощі та в ході процедури банкрутства була виставлена ​​на продаж. Новими власниками стали індійські інвестори Mahindra&Mahindra. Сьогодні запчастини SsangYong користуються великим попитом серед українців через високу популярність однойменних авто класу «преміум». Рекомендується купувати тільки оригінальні автозапчастини SsangYong з офіційною гарантією від виробника.