ToyotaMotorCorporation

  • ToyotaMotorCorporation

Бренд є власністю концерну ToyotaMotorCorporation

Учасником концерну є автовиробник Toyota

ToyotaMotorCorporation впевнено входить до списку лідерів серед виробників автотранспорту. На сьогоднішній день є найбільшою компанії в Японії та частиною структури ToyotaGroup. ToyotaMotorCorporation поставляє на світовий ринок автобуси, легкові та вантажні автомобілі. Основна частина виробничих потужностей організована на території Японії. Також процес виготовлення здійснюється в США, Індонезії та Таїланді.

Головним конкурентом ToyotaGroup є Volkswagen. У 2016 році оборот японської групи компаній склав 28,4 млрд. ієн, а чисельність реалізованих авто склало 6,68 млн. од. (24% від загальної кількості реалізовано в Японії). У ПАР таТаїланді найбільш популярна модель – ToyotaHilux, в Австралії та Туреччини – Corolla. Українські автовласники в ході опитування відзначили високу надійність та стабільність роботи всіх серій під брендом Toyota.

Запчастини Toyota користуються високим попитом в Україні. За рахунок підвищеної популярності на внутрішньому ринку зустрічаються неоригінальні автозапчастини Тойота. У зв'язку з цим рекомендується підходити до процесу вибору потрібної комплектуючої з особливою увагою: перевірка упаковки, відмітних знаків виробника, наявності штрих-кодів, прихованих кодів та інше.