З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНІ!

  • З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНІ!

14 жовтня 2021 року ми святкуємо День захисника і захисниць України. Не забудьтепривітати всіх, хто стоїть на варті Вітчизни, а також своїх рідних та улюблених чоловіків.

14 жовтня – день, який зібрав усю красу українських традицій і нашого вільного духу. Він подарував свята Дня захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знамениті святанерозривно пов'язані між собою та одночасно є символами зв'язку поколінь.

Наш колектив вітає захисників та жителів України з цими чудовими святами. Ми бажаємо всім сили, твердості духу, оптимізму, благополуччя та спокою. Нехай життя буде наповнене тільки приємними та позитивними емоціями, і щоб в ній ніколи не знаходилося часу горю та війни.

Повідомляємо, що співробітники магазину AVTOZapas шанують українські традиції та 14 жовтня проведуть час зі своїми захисниками та захисницями. Всі замовлення і заявки гарантовано будуть оброблені  15 жовтня. Ми сподіваємося, що кожен українець скористається офіційними вихідними для проведення часу зі своїми сім'ями, рідними та близькими.

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНІ!

З пов. колектив інтернет-магазину AVTOZapas