Renault(RVI)

  • Renault(RVI)

Бренд є власністю концерну Renault S.A.S.

Учасником концерну є виробник автомобільних комплектуючих Renault(RVI) /

Renault – відома компанія, що спеціалізується на автомобілебудуванню. Входить до складу альянсу Renault-Nissan, який займає лідируючі позиції на світовому ринку. Основними власниками альянсу є уряд Франції (43%) та компанія Nissan (15%). Штаб-квартира розташовується у Франції (м Булонь-Бийанкур). Основний вид діяльності – виготовлення легкових, спортивних та вантажних автомобілів. Продукція бренду випускається з урахуванням європейських кліматичних умов. Крім цього, компанія здійснює поставки в більше 200 країн світу. У 2017 році під маркою Renault реалізовано 10,6 млн одиниць автомобілів.

Модельний ряд концерну включає автомобілі різних типів та класів. Згідно зі статистичними даними найбільш популярною маркою Renault є серія Dokker. У Росії найбільш затребуваний в 2018 р. – позашляховик RenaultDuster.

За рахунок високого попиту запчастини Рено активно підробляють неліцензовані виробники. Як визначити, що автозапчастини Renault є неоригінальними? Головні ознаки: відсутність печатки країни походження, низька якість поліграфії, упаковка виконана з нещільного поліетилену, неповна комплектація. Неоригінальні запчастини Renault володіють низьким терміном служби, невідповідний заявленим виробником періодом експлуатації.