Концерн PROFIT

  • Концерн PROFIT

Бренд є власністю концерну PROFIT

Учасником концерну є виробник комплектуючих для авто Profit

Profit – компанія з Чехії, що спеціалізується на упаковці запчастин для бюджетного сегмента. В окремих випадках компанія упаковує оригінальні запчастини, проте в асортимент бренду, переважно, входять аналогові деталі за низькою ціною. За результатами опитування,автозапчастини Профіт мають найменш низьку якість серед компаній у Східній Європі. Незважаючи на якість, продукція компанії користується попитом за рахунок мінімальної вартості.

Каталог компанії включає амортизатори, кульові, підшипники, елементи гальмівної системи, фільтри, насоси, деталі для рульового механізму, кузовні комплектуючі, елементи кріплення, запчастини для системи запалювання. Запчастини Profit отримують велику кількість негативних відгуків. Більшою мірою, автолюбителі висловлюють невдоволення стосовно якості амортизаторів та елементів гальма. АвтозапчастиниProfit не орієнтовані для агресивної їзди та підходять тільки для помірного пересування по міських вулицях.

Загалом упаковані запчастини Профіт не виділяються надійністю. Всього асортимент компанії налічує більше 13 000 різних комплектуючих. Щорічно чеський бренд розширює свій каталог, що вказує на наявність попиту. Profit пропонує недорогі запчастини, тому не слід очікувати високого ступеня зносостійкості та тривалого періоду експлуатації.