Peugeot / Citroen

  • Peugeot / Citroen

Бренд є власність концерну PSA Peugeot-Citroen

Учасниками концерну є автовиробник Peugeot / Citroen

Бренд Peugeotзаймає лідируючі позиції в світі. На сьогоднішній день є найбільшою приватною компанією у Франції. Входить до складу промислової групи Peugeot -Citroen (PSA). Головний офіс розташований в Парижі. Компанія спеціалізується на виробництві легкових, гоночних та спортивних автомобілів. Також під французьким брендом випускаються велосипеди, двигуни та мотоцикли. Підприємства компанії відкриті по всьому світу. Офіційні дилери реалізують автомобілі Peugeot в понад 160-ти країнах. Характерна особливість бренду –унікальний логотип у вигляді лева.

Асортимент компанії включає легкові економічні авто, кросовери та малогабаритний комерційний транспорт. У 2017 році концерн придбав акції Opel і Vaukxhall. Істотні капіталовкладення не завадили PSA отримати в цьому ж році рекордний прибуток у розмірі 1,9 млрд. Євро. Даний показник перевищує виручку за аналогічний період у 2016 році на 11,5%. Після покупки Opel концерн акцентував увагу на виробництві автомобілів середнього класу, що виділяються своєю компактністю.

Оригінальні запчастини Peugeot користуються великою популярністю серед автовласників. За рахунок підвищеного попиту на внутрішньому ринку почастішали випадки реалізації аналогових деталей. Неоригінальні автозапчастини Пежо мають низьку зносостійкість та мінімальний термін служби. Для досягнення бажаного результату слід купувати тільки заводські комплектуючі. Як виявити підробку? Аналогові запчастини Пежо пропонуються в неякісної упаковці з нерозбірливим шрифтом. Також спостерігається відсутність маркування, погана якість деталей, неповна комплектація та конструктивні відмінності деталей від заявлених виробником.