СтартВольт

  • СтартВольт

СтартВольт – російський виробник стартерів та генераторів. Є частиною структури КК Карвіль. З 2014 року бренд розширив виробничі потужності та почав виготовлення запчастин на заводі у Південній Кореї. Вся реалізована продукція випускається у строгій відповідності з вітчизняними та міжнародними стандартами.

Перед тим, як купити генератор Старт Вольт, необхідно перевірити наявність спеціального знака, що повідомляє про корейськепоходження. Також виробник пропонує широкий вибір стартерів, котушок запалювання, реле, датчиків та інших комплектуючих.

Генератори Старт Вольт та інші автозапчастини за заявою виробника мають високу якість. Однак користувачі відзначають швидкий знос деталей в окремих деталях. Крім цього, до недоліків російського бренду відносять низьку ремонтопридатність пропонованих запчастин. Перш ніж купити автозапчастини Старт Вольт рекомендується упевнитися в достовірності походження комплектуючих. На внутрішньому ринку зустрічаються підробки, в яких відсутні лазерна маркування або металізований стікер, а також паспорт та заводський гарантійний талон.