KAP

  • KAP

KoreaAutoparts(KAP) – великий корейський виробник автомобільних запчастин, який випускає деталі під різні моделі транспортних засобів. Автозапчастини KAP надані у великому виборі, що дозволяє підібрати необхідну комплектуючудля відновлення колишньої працездатності авто. Корейський бренд активно реалізовує власну продукцію на світову продукцію. Оригінальні запчастини KAP виділяються високою якістю, що підтверджується міжнародним сертифікатом ISO 9001 та РСТ.

Вартість автозапчастин повністю відповідає якості. Користувачі відзначають високі характеристики продукції та хорошу зносостійкість. Оригінальні деталі KAP пропонуються з офіційною гарантією від виробника. На аналогові варіанти гарантія не поширюється.

Сьогодні на внутрішньому ринку зустрічається велика кількість виробів автозапчастин KAP. Перед тим, як купити запчастини, рекомендується перевірити якість фірмової упаковки, заявлену комплектацію, штрих-код та QR-код. Вся представлена ​​інформація про придбану деталь повинна відповідати представленому опису на офіційному сайті корейського бренду.