AutoTechteile

  • AutoTechteile

AutoTechteile – молода компанія-пакувальник з Німеччини. Спеціалізується на запчастинах автобусів та комерційного транспорту марки Mercedes-Benz. Продукція бренду активно реалізовується на ринках Східної та Західної Європи. Всі вироби компанії сертифікуються відповідно до вимог ISO / TS.

Виробник пропонує купити запчастини AutoTechteile в наступних категоріях: реле, резистори, петлі, ролики, скло для фар, елементи кузова, підшипники, форсунки та інш. Фактично, бренд пропонує практично всі необхідні автозапчастини AutoTechteile, необхідні для Mercedes-Benz. Для об'єктивної оцінки якості пропонованої продукції реальних відгуків від автовласників недостатньо – компанія відносно недавно зайшла на внутрішній ринок. Користувачі відзначають високу якість, але також і вказують на наявність бракованих деталей.

Запчастини AutoTechteile реалізуються з офіційною гарантією від виробника. Компанія пред'являє високі вимоги до процесу виробництва. Під брендом продаються відновлені комплектуючі, експлуатаційні властивості яких можна порівняти з дорогими оригінальними деталями.