GeneralMotorsCompany

  • GeneralMotorsCompany

Бренд є частиною структури концерну GeneralMotorsCompany.

Група компаній GeneralMotorsCompany включає наступних автовиробників: Opel таGeneralMotors.

Протягом 77 років виробник GeneralMotors (GM) займав лідируюче світові позиції в сфері автотранспорту. На початку 2000-х років бренд поступився своїми позиціями концерну VolkswagenGroup через незначної фінансової кризи та переважного демпінга. Сьогодні до складу GM входять наступні автомобільні марки: Chevrolet, Buic, Cadillac, Holden, GMC. З метою стабілізувати фінансове становище та сконцентрувати увагу на конкретних завданнях компанія прийняла рішення про продаж решти марок.

Сьогодні купити оригінальні запчастиниДженералМоторс можна завдяки укладеній в 2003 році угоді між GM, ЗАЗ та УкрАВТО. Саме останні дві компанії послужили офіційному старту продажу автотранспорту від американського концерну. Крім цього, за рахунок допоміжних інвестицій на заводі ЗАЗ організована зборка автомобілів Chevrolet.

Перед тим, як замовити оригінальні запчастини GM, необхідно упевниться в їх справжності. Оригінальні автозапчастини реалізуються в коробках біло-синього кольору. Кожна запчастина супроводжується наклейкою, яка містить каталожний номер, фірмовий торговий знак, країну походження, захисну голограму і штрих-код. Щоб гарантовано купити оригінальну запчастину GeneralMotors рекомендується звертатися в перевірені точки продажу.