ACDelco

  • ACDelco

Цікава інформація про виробників автозапчастин - AC Delco

https://www.acdelco.com 

 

ACDelco - преміальний бренд, під ім'ям якого автолюбитель з легкістю знайде якісні запчастини. Належить автомобільної корпорації General Motors. Сьогодні компанія, що управляє брендом, займається не тільки виробництвом запчастин, але також післяпродажним обслуговуванням авто і наданням ряду послуг ремонтному бізнесу.

    Всього у ACDelco 37 лінійок продукції. Асортимент включає більш ніж 90 тисяч комплектуючих і витратних матеріалів для ремонту і обслуговування. Серед них: фільтри, деталі запалювання, підшипники, хрестовини, амортизатори, насоси, резінометалліка, датчики, елементи ходової, термостати, деталі гальма, проводка, автохімія, натяжители, аксесуари, ремені. Практично всі запчастини даного бренду орієнтовані на автомобілі від GM. Як відзначають покупці, це дуже якісна продукція, що відповідає вимогам ISO / TS. Особливо хороші відгуки збирає автохімія американського бренду.

    На жаль, відрізнити підроблений ACDelco від справжнього дуже складно. Компанія-виробник практично не використовує спеціальні захисні ознаки. Втім, автолюбителям все ж варто звірятися з кодами і перевіряти якість упаковки. Найкраще брати запчастини з написом "Made in USA" на наклейці - вони найякісніші. Уважно вивчайте самі вироби на предмет патьоків, тріщин, невідповідностей геометрії і наявність додаткових целофанових упаковок.